PMS FM

•°○ " Aslında içimin görülmesinden korkuyorum. Bir dönüşüm geçiriyorum,dev bir saat sarkacı gibiyim. Yalnızlık olduğum bir zaman bu. Hem yalnızlığın ta kendisi, hem de yalnız. Hem mavi hem de kırmızı olma durumu; hem de ikisinin arasında. Sarı henüz ortalarda yok.

Bu git gel, öyle kuvvetli bir gidiş geliş durumu ki, öyle bir içgüdü; atalarımdan beri içimde taşıdığım belki birçok,binlerce güdünün beni içine hapsettiği yoğun bir duygu-durum ki, korkuyorum. Kendimden, yapabileceklerimden. " •°○ 

Evet, PmS böyle birşey, belki de değil. Aslında, her kadında farklı belirtiler oluşabilir.

Bazıları, hafif bir göğüs dolgunluğundan başka birşey hissetmezken, bazılarının yaşantısı derinden etkilenir. Her nasıl olursa olsun, biz, burada bununla ilgili şeyler paylaşıyor ve dilerseniz sizleri de dinliyor olacağız. Regl dönemiyle ilgili, belki bilmediğiniz yazılar, sanat eserleri, yeni tasarımlar, hatta şarkılar... Kadın olmanın en doğal ve en belirgin izlerini taşıdığımız bu zamanlara ait, ülkemizden ve dünyanın başka yerlerinden başka düşünce biçimlerine, belki başka tarihlerdeki başka kadınların dünyalarına küçük bir aralıktan bakacağız.

Üreticiler